Nowica 21

Start

Serdecznie zapraszamy do naszego przytulnego gospodarstwa położonego na zboczu góry Magury w maleńkiej wiosce Nowicy. Nasz dom to miejsce dla wszystkich tych, którzy kochają góry i zapach drewna palonego w kominku. Nasi goście mogą zabrać dzieci, poczuć się swobodnie i odpocząć od zgiełku miasta.
Jak przystało na Nowicę z wyrobów drewnianych słynącą, w pokojach gościnnych część wyposażenia stanowią własnoręcznie wykonane drewniane meble.
Jest to oferta dla osób, które lubią swojskie klimaty.

W zależności od Państwa indywidualnych potrzeb, umożliwiamy wynajem pokojów różnej wielkości w Dużym Domu (płatność od osoby), Apartamentu Rodzinnego (płatność za całość), jak również wynajem niezależnego Małego Domku (opłata niezależna od ilości osób).

Proponujemy także możliwość zamówienia posiłków.

  • Cena obiadu - 20 zł,
  • śniadania + obiadokolacji - 35 zł.


Przy domu wiele atrakcji min. kąpiel pod gwiazdami - w wannie nad paleniskiem kącik zabaw dla dzieci i wiele, wiele innych. W planach budowa pracowni garncarskiej.

 W promieniu kilku kilometrów:

  • wyciąg narciarski na Magurze Małastowskiej (5km),
  • ośrodek jazdy konnej (3km)
  • zalew Klimkówka (7km).

We wsi zachowały się trzy drewniane cerkwie (najstarsza pochodzi z XVIII wieku).

Zaledwie 35 km od Nowicy (ok. 20km od przejścia granicznego w Koniecznej) położone jest słowackie miasteczko Bardejov, zaliczane do zabytków znajdujących się na liście światowego dziedzictwa UNESCO.


Slideshow Image 1

Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
Nowica 21